The Witcher (Zaklínač)
85/100 - 352×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), Eamon Farren (Cahir), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Joey Batey (Marigold), Tom Canton (Filavandrel), Royce Pierreson (Istredd), Mecia Simson (Francesca Findabair), Kim Bodnia (Vesemir), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu),

Dvacet skvělých tetování s tematikou Zaklínače

Dvacet skvělých tetování s tematikou Zaklínače

Zaklínač dnes představuje pojem, který zná spousta lidí. Není proto divu, že existují i například skvělá tetování, skrze která lidé vzdávají poctu tomuto fenoménu. Na několik velmi povedených kousků se můžete podívat uvnitř článku.

9 0
3.1.2022

Diskuze /1

Orea

nejhezčí jsou ti dva poslední lešijové, obzvlášť ten předposlední „Leshen tattoo i got today!“ je krásná práce :-) Ovšem vyhrává to u mě spíš minimalistické „My witcher sigils“, jakožto decentní, praktičtější a přitom vyjadřující myšlenku :-)

3.1.2022 | 23:24:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama