The Witcher (Zaklínač) První řady Zaklínače se možná dočkáme už 1. listopadu

První řady Zaklínače se možná dočkáme už 1. listopadu

První řady Zaklínače se možná dočkáme už 1. listopadu

Všech osm epizod seriálu Zaklínač je již nějakou dobu natočených. A vzhledem k tomu, že postprodukce jde velmi dobře, nám Netflix možná naservíruje Zaklínače o něco dříve.

58 0
29.8.2019

První řada seriálu Zaklínač bude obsahovat osm epizod, které měly být podle původních plánů vypuštěny do světa někdy v průběhu letošní prosince. Oficiální premiéra sice stále není stanovena, nicméně její odhad se rozhodně zpříjemnil. Nově totiž představitelé Netflixu naznačili, že se první série nedočkáme v průběhu prosince, ale už na začátku listopadu.

Tuto informaci nedávno prozradil Giovanni Eūgene Altamarquéz, zaměstnanec společnosti Netflix, který se na sociálních sítích rozepsal o připravované první řadě Zaklínače. Dle jeho slov je seriál i nadále ve fázi postprodukce, ale pokud vše půjde dobře, tak bude seriál vypuštěn na konci října nebo na začátku listopadu. Sám odhaduje premiéru na pátek 1. listopadu.


(Zaklínače se možná dočkáme o několik týdnů dříve. Foto: Netflix)

Z této novinky budou rozhodně nadšení všichni diváci, kteří se tohoto seriálu nemohou dočkat. Z původní možné premiéry 20. prosince se tedy nyní ocitáme na premiéře 1. listopadu, což je skutečně velký skok. Musíme však zdůraznit, že se v žádném případě nejedná o oficiálně stanovené datum premiéry, na to si ještě musíme počkat.

Co říkáte na tuto novinku? Myslíte, že Zaklínač skutečně vyjde už na začátku listopadu?

Zdroj článku: Redanian Intelligence

Diskuze /3

Milano33

Z tejto správy som pochopiteľne nadšený, ale vôbec by mi nevadilo čakať o niečo dlhšie na prvú sériu seriálu The Witcher. Nech už to bude 1. November alebo 20. December, mne je to osobne jedno, mesiac plus-mínus čakania ma naozaj nezabije, nech si radšej dajú na čas, aby to urobili čo najkvalitnejši­e ;)

29.8.2019 | 16:46:13
surky3

Jako pohli s tím docela hodně rychle. Za mě čím dřív tím líp (pokud to teda neubere na kvalitě). Jinak NETFLIXU je asi docela u zádele jestli seriál vydá o měsíc dřív nebo pozdějc s ohledem na typ média kterým jsou.

29.8.2019 | 19:31:05
Harmasan

Těším se. Jsem zvědav, jak si Cavill poradí s rolí Geralta :)

7.9.2019 | 21:41:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Druhá série Zaklínače

Roku 2021 se dočkáme pokračování seriálu Zaklínač, které se bude skládat z osmi epizod. Pokud vás zajímají další novinky týkající se druhé řady, tak zavítejte do našeho přehledného článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás