The Witcher (Zaklínač) Tvůrci představují další várku herců, mezi kterými je i jeden, jehož hlas zazněl ve třetí zaklínačské hře

Tvůrci představují další várku herců, mezi kterými je i jeden, jehož hlas zazněl ve třetí zaklínačské hře

Tvůrci představují další várku herců, mezi kterými je i jeden, jehož hlas zazněl ve třetí zaklínačské hře

V poslední době sice nemáme příliš novinek z placu, ale aspoň se dozvídáme o nových tvářích, které uvidíme v nových dílech. Kdo byl do druhé řady obsazen tentokrát?

15 1
8.12.2020

Před několika dny jsme vás informovali o obsazení tří nových herců do druhé série, a ještě předtím bylo také odhaleno to, kdo si zahraje královnu Meve. Nyní byli odhaleni další, kterých se dočkáme v pokračování, a proto přišel čas na jejich představení. Kromě toho se u některých zaměříme i na to, koho by si ve druhé řadě mohli zahrát.

Jako první byl obsazen herec Alastair Parker, který se věnuje především dabingu různých herních postav. Jeho hlas jsme mohli slyšet mimo jiné i ve hře Zaklínač 3: Divoký hon, kde namluvil novigradského trpaslíka Tesáka. Herec svým vzhledem poměrně dobře odpovídá šéfovi redanské rozvědky Dijkstrovi, takže je možné, že byl herec obsazen právě do této role.


(Vlevo nahoře Richard Cunningham, vlevo dole Michele Moran, uprostřed Alastair Parker, vpravo nahoře Niamh McCormack a vpravo dole Krysten Coombs. Zdroj: Redanian Intelligence)

I další herci byli obsazeni do neznámých rolí. Poměrně zkušený herec Richard Cunningham by mohl ztvárnit nějakého severského panovníka, zatímco Michele Moran určitě ztvární nějakou epizodní roličku. Obsazení herečky Niamh McCormack je pro nás velkou neznámou, nicméně casting zmiňuje, že byla obsazena do role pojmenované krycím jménem „W“.

Jako poslední byl do seriálu obsazen herec a profesionální badmintonista Krysten Coombs. Ten by si měl ve druhé řadě zahrát jednoho z trpaslíků, kteří budou doprovázet Yarpena Zigrina. Usuzujeme tak nejenom podle hercovy výšky, ale zároveň proto, že si tento herec již zahrál jednoho trpaslíka, a to v seriálu Game of Thrones, kde se na svatbě krále Joffreyho Baratheona objevil jako představitel Balona Greyjoye.

Zdroj článku: Redanian Intelligence

Diskuze /3

Orea

Kočka vpravo nahoře by se mi líbila jako Filippa O:-)

9.12.2020 | 1:39:32
AzurovyAzure77

Richard Cunningham evokuje dojem dobrého Vizimira, i když po špekatém Foltestovi by mě nepřekvapil ani hubený a hladce oholený Henselt

9.12.2020 | 16:25:01
hrachlubos

Niamh McCormack by mě nepřekvapila jako Nenneke :D

10.1.2021 | 19:13:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Druhá série Zaklínače

Roku 2021 se dočkáme pokračování seriálu Zaklínač, které se bude skládat z osmi epizod. Pokud vás zajímají další novinky týkající se druhé řady, tak zavítejte do našeho přehledného článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás