The Witcher (Zaklínač) Virfuril

Virfuril

Virfuril

Král Aedirnu a otec slavnějšího Demavenda III.

Sezóny 1
2019 - 2019

Virfuril byl králem Aedirnu, jehož následovníkem pak byl jeho syn Demavend III. Stejně jako mnoho jiných králů se zúčastnil bálu na Arethuse, kde se měl seznámit s čarodějkou, která mu bude sloužit. Kvůli pletichám, které mezi sebou mágové měli, se měla Virfurilovou rádkyní stát Fringilla Vigo. Král ale netušil, že se původně mělo jednat o Yennefer z Vengerbergu, které se tato změna nelíbila a i přes zákaz vedení se nechala proměnit v čarodějku a na bál dorazila.

Král byl Yennefeřinou krásou okouzlen a o Fringillu ztratil zájem. Po svém boku toužil mít jen a pouze mladou Yen. S ní si poté samozřejmě zatančil a ona vstoupila do jeho služeb, přičemž Fringilla dostala místo v Nilfgaardu, jak zněl původní plán. Po mnoha letech byla Yennefer o smrti krále Virfurila nakonec informována Tissaiou, když pobývala v městečku Rinde.


Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
AzurovyAzure77

Na to že tam byl asi 20 vteřin tak se na roli hodil skvěle. A jak napsal mar.st, tohle měl být Foltest

3.4.2020 | 21:16:00
mar.st

Takhle jsem si nějak představoval Foltesta :D

redaktor
12.3.2020 | 22:10:28
Blackhand47XD

Mladý… a mrtvý. :D

webmaster, grafik
9.3.2020 | 9:32:35

Druhá série Zaklínače

Roku 2021 se dočkáme pokračování seriálu Zaklínač, které se bude skládat z osmi epizod. Pokud vás zajímají další novinky týkající se druhé řady, tak zavítejte do našeho přehledného článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás