The Witcher (Zaklínač)
86/100 - 340×

The Witcher(Zaklínač)

Seriál Zaklínač zpracovává příběh osudu a rodiny. Geralt z Rivie, samotářský lovec příšer, usilovně hledá své místo ve světě, ve kterém jsou lidé často zkaženější než samotné příšery. Ale když ho osud zavede k mocné čarodějce a mladé princezně s nebezpečným tajemstvím, tak všichni tři musí společně přijít na to, jak přežít na místě, kde se právě nachází.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Henry Cavill (Geralt z Rivie), Freya Allan (Ciri z Cintry), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), Eamon Farren (Cahir), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Anna Shaffer (Triss Ranuncul), Joey Batey (Marigold), Tom Canton (Filavandrel), Royce Pierreson (Istredd), Mahesh Jadu (Vilgefortz z Roggeveenu), Adam Levy (Myšilov), Lars Mikkelsen (Stregobor)

Myšilov

Myšilov

Moudrý druid ze Skellige, který vstoupil do služeb královny Calanthé z Cintry.

Sezóny 2
2019 - 2021

Myšilov byl zkušeným a moudrým druidem, který se již dlouhou dobu znal se zaklínačem Geraltem. Stejně jako ostatní Skelližané, byl Myšilov velmi pověrčivý a věřil zprávám o tom, co dokáží zákon překvapení a osud obecně způsobit. Byl zběhlý v mnoha druzích kouzel, ale ani on nedokázal odolat dimetriu, které potlačuje magické schopnosti.

Původně doprovázel pouze šlechtu ze Skellige, ale po událostech v Cintře během Pavettiných zásnub se rozhodl, že v království zůstane a dá na princeznu a její potomky pozor.


První série

O společné minulosti Myšilova a Geralta toho moc nevíme, ale jisté je, že se nějakou dobu znali, což potvrdila slavnost v Cintře, kde Myšilov hned po vstupu prozradil Geraltovo krytí. Myšilov Geraltovi pověděl, že celá ceremonie je zmanipulovaná a Crach an Craite má šanci na zásnuby jistou, jenže nikdo nečekal, že se v království objeví muž, který Pavettu získal zákonem překvapení. Když navíc Pavetta předvedla své schopnosti pocházející ze starší krve, rozhodl se Myšilov, že zde zůstane a dá na královskou rodinu pozor. Geraltovi ještě před odchodem řekl, že před svým zákonem překvapení nemůže utíkat, jelikož to může způsobit katastrofu.

O mnoho let později zaútočil na Cintru Nilfgaard a Myšilov spolu se serem Lazlem dostali za úkol pohlídat Ciri. Situace se však zhoršila a Ciri musela být evakuována. Myšilov ještě nějakou dobu pomáhal s obranou Cintry, ale i jemu došly po čase síly. Myšilov byl nakonec lapen a Nilfgaard toho hodlal dobře využít, kdy Cahir přivedl dopplera Adonise, aby převzal jeho podobu. Doppler Myšilova nakonec zabil a byl připraven najít Ciri a přivést ji svým pánům.

Myšilov měl jasno v tom, co bude Ciri zač.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Excalibur

Jeden z nej herců seriálu. Konec postavy opět zprasenej.

21.12.2021 | 17:16:07
MAkE

Výborný herec a výborne zahraná postava, bohužel smrť ktorá sa nemala stať, ale v knihách sa už neobjavuje až v hre čiže je to úplne jedno

14.12.2021 | 22:15:18
Kimberlly

Sakra sympatický herec. Avšak tá smrť…PREČO?! :/

18.5.2020 | 15:48:10
AzurovyAzure77

Dobrý herec hraje dobrou postavu. Tak co by se mohlo pokazit? Jen jedna věc. PROČ HO LAUREN MUSELA SAKRA ZABÍT?

21.2.2020 | 10:24:05
DC Expert

Hrál ho dobrý herec ale co to kurva bylo ta jeho smrt?

21.2.2020 | 9:44:49
surky3

Dobrej výběr herce. dobře zahrané. Není moc co vytknout.

19.2.2020 | 18:24:43
massx

On je problém, že má dost podstanou roli ve hře. Proto se asi dost lidí diví, že v seriálu ho zabili. A co je nejdivnější, herec se i na počítačovou postavu podobá.

21.1.2020 | 5:38:47
mar.st

Nějak si nepamatuji, že by měl Myšilov v knize ještě nějakou roli po pádu Cintry. Takže jeho smrt mi nepřipadá jako problém. Postava je to super :)

20.1.2020 | 21:24:48
davidovechkin

Nechápu, jak ho mohli zabít.

20.1.2020 | 19:22:38
LeneWillhill

Skvěle zahraná postava, ale jak si sakra představují takhle brutálně změnit děj? Co to má sakra být?!

20.1.2020 | 14:18:31
1

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama